Asiakaspalvelu
0 942 417 765

10:00 - 17:30

Tuotteen pikahaku

 
 
Ostoskori
Määrä korissa: 0
Summa: 0 €
 
 

Akselitiiviste, kampiakseli; Akselitiiviste, vaihteisto Corteco - 12011015B



Corteco - 12011015B  Akselitiiviste, kampiakseli; Akselitiiviste, vaihteisto
Ominaisuudet Kuvaus
Sisäläpimitta (mm) 70
Ulkohalkaisija (mm) 90
Paksuus (mm) 10
Materiaali NBR (nitriili-butadi-kumi)
Inner Diameter [mm] 70
Outer Diameter [mm] 90
Material NBR (Nitrile)
Thickness [mm] 10
Käytetään ajoneuvoissa


Kysyä kysymys
Valmistaja Alkuperäinen numero
CLAAS 02157880
FORD 6110262
Iveco 42486103
Iveco 9981309
Iveco 42493153
MERCEDES 0039976847
MERCEDES 0039973447
MERCEDES 3049970847
NEW HOLLAND 5105351
RENAULT TRUCKS 5000132770
SAME 215101360
VOLVO 68761329
VOLVO 6876132


Alennus

Vill du få en rabatt?

 

 

Maksu

               www.transactpro.lv

                 www.paypal.com

 

    Autopartsmarket takaa
omien asiakkaiden toimien
      turvallisuutta ja
   l  uottamuksellisuutta

 

 

 

Uutiset
Joulu alennuksia kaikille!
Lue lisää... 11.12.2013
 
Lisätty on varaosien hakemisto

  Olemme luoneet kätevän haun auton varaosien online-hakemistoon.
Lue lisää... 15.05.2013